FB
Modernizacje, naprawy i konserwacje

Nawierzchni poliuretanowych

Konserwacja

Aby utrzymać nawierzchnię poliuretanową w należytym stanie, należy w ramach bieżącej pielęgnacji pomiędzy zabiegami sezonowej konserwacji, usuwać z niej śmieci i zanieczyszczenia (np. za pomocą odkurzacza przemysłowego lub dmuchawy), a także dokonywać inspekcji pod kątem uszkodzeń i niezwłocznie je usuwać. Regularnie należy też zmywać z nawierzchni kurz, brud i zanieczyszczenia chodnikowe przy pomocy wody pod ciśnieniem (częstość mycia uzależniona jest od intensywności użytkowania). Zanieczyszczenia olejami, smarami lub farbami trzeba jak najszybciej usunąć specjalnymi środkami chemicznymi nie wchodzącymi w reakcję z posiadaną nawierzchnią.

Przynajmniej 2-3 razy w roku zaleca się przeprowadzenie kompleksowej pielęgnacji i konserwacji nawierzchni, tj. mycie środkiem chemicznym za pomocą specjalistycznego urządzenia wysokociśnieniowego lub szorowarki (czyszczenie dogłębne).

Posiadając odpowiednie środki i urządzenia z przyjemnością wykonamy tę usługę , tak by mogli Państwo cieszyć sie posiadanym obiektem przez wiele lat.

 

Naprawa (retoping)

Jeżeli zauważą Państwo uszczerbki lub uszkodzenia w nawierzchni poliuretanowej, należy jak najszybciej je usunąć by nie dopuścić do dalszej dewastacji.

Nasze doświadczenie powala nam również zaoferować Państwu naszą fachową pomoc przy retopingu nawierzchni poliuretanowej. Wszelkie uszkodzenia, uszczerbki lub ubytki powinny zostać jak najszybciej usunięte – dzięki temu unikną Państwo zupełnej dewastacji nawierzchni i konieczności jej całkowitej wymiany. Podejmiemy się naprawy każdego boiska, zapewniając przy tym dobór koloru nawierzchni jak najbardziej zbliżonego do obiektu oraz odnowienie linii po dokonaniu naprawy tak, by był on znowu piękny i przede wszystkim bezpieczny.

I piłka znowu w grze…

Zdjęcia

Kort tenisowy - naprawa, retoping starej nawierzchni

Boisko poliuretanowe w Mysłowicach - przed retopingiem

Boisko poliuretanowe w Mysłowicach - przed naprawą

Boisko poliuretanowe w Mysłowicach - po retopingu

Nawierzchnia poliuretanowa przed naprawą

Nawierzchnia poliuretanowa po naprawie