FB
Oferta

Budowa kortu tenisowego

W naszej ofercie posiadamy również kompleksową budowę kortów tenisowych. Realizację budowy zaczynamy od projektu, nie omijając prac geodezyjnych i ziemnych, aż do generalnego wyposażenia kortu tenisowego, włącznie z oświetleniem i ogrodzeniem.

Na odpowiednio przygotowanej podbudowie układamy nawierzchnie takie jak trawa syntetyczna, akryl czy poliuretan. Materiały do budowy kortu wybieramy z największą starannością dla Twoich potrzeb, utrzymując przy tym wysoką jakość. Posiadają one wszystkie niezbędne atesty, które pozwalają uzyskać bardzo dobrą wytrzymałość kortu tenisowego niezależnie od warunków atmosferycznych.

Z pewnością nie zawiodą się Państwo rezultatami naszej pracy. Budowa kortu tenisowego to jedna z naszych specjalności, w której czujemy się po prostu doskonale. Wiemy, że to od naszego zaangażowania i precyzji zależy bezpieczeństwo, ale również komfort wszystkich miłośników tenisa, którzy będą korzystać z kortu.

Współpraca z nami pozwoli Ci osiągnąć zaplanowany cel uzyskując nowoczesny, estetyczny, bezobsługowy i wytrzymały kort tenisowy.

Zdjęcia

Przydomowy kort tenisowy z trawy syntetycznej w Lublinie

Akrylowy kort tenisowy w ośrodku wczasowym